Jak odgadywać numery w ruletce, czyli strategia skutecznej gry

Ruletka to jedna z najpopularniejszych gier losowych. Jest atrakcyjna w swojej pozornej prostocie, ale nie jest łatwa do wygrania. Czy są jakieś sztuczki, których możesz użyć, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną? Skąd wiadomo, który numer trafi na koło ruletki? Cóż, jest kilka sztuczek. Jeśli skorzystasz z naszych wskazówek, będziesz miał większe szanse na obstawianie właściwych zakładów.

Jak odgadnąć numery ruletki

Kilka prostych sekretów skutecznego przewidywania ruletki zostało odkrytych przez Uniwersytet Cornell w USA.

Ich rada jest następująca:

  1. Nie stawiaj od razu. Przez chwilę obserwuj trajektorię koła i zachowanie piłki. Należy na to poświęcić co najmniej pół godziny. Ważne jest, aby jak najbardziej skoncentrować się na rozgrywce: nie zwracać uwagi na zewnętrzne czynniki drażniące – dźwięki, ruchy krupiera i innych graczy.
  2. Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, wybieraj cały czas tę samą liczbę, stopniowo zwiększając stawkę. Jest to dość ryzykowne, ale wygrane pokryją koszty. Spróbuj zacząć od małych zakładów i zgadnij, kiedy podbić stawkę.
  3. Po wejściu do domu obejdź wszystkie stoły do ruletki. Obejrzyj je dokładnie: jeśli na kole są drobne uszkodzenia, drobne rysy lub odpryski, oznacza to, że było ono używane przez dłuższy czas. W takim przypadku prawdopodobnie występują wady, które powodują, że piłka częściej uderza w określony sektor. Dotyczy to również kasyn online, gdzie takie sytuacje mogą się zdarzyć z powodu wadliwego działania oprogramowania generatora liczb losowych.
  4. Po wybraniu konkretnej strategii gry należy trzymać się jej przez cały czas trwania sesji. Na przykład, jeśli zdecydujesz się obstawiać w dwóch rundach parzystą/nieparzystą, następnie czerwoną/czarną, a dopiero potem liczbę, to trzymaj się tego schematu przez cały czas. Nie zaleca się stawiania chaotycznych zakładów na chybił trafił. Systematyczna gra jest zazwyczaj bardziej efektywna.

Oto odpowiedzi na pytanie, jak poznać liczbę w ruletce. Ważne jest także, aby zdecydować o wielkości zakładów. Doświadczeni gracze zalecają, aby na początku stawiać bardzo skromne kwoty. Jeśli w 37 rundach Twój numer nie wypadnie, podwoić zakład i kontynuować w ten sam sposób. Następnym razem lepiej jest podwoić stawkę po 19 obrotach. Następnie po 10, 6, 4, 2. Jeśli zauważysz, że straciłeś już 90% posiadanych pieniędzy, natychmiast przestań i przejdź do innej gry lub wróć do domu. Należy pamiętać, że ta metoda jest odpowiednia tylko dla tych, którzy dysponują dużym budżetem. W każdym przypadku lepiej jest zacząć od minimalnego zakładu, niezależnie od tego, ile masz pieniędzy.

Podsumowując

Należy pamiętać, że żadna z opisanych powyżej metod nie daje 100% gwarancji wygranej. A najgorsze jest to, że hazardzista, nawet jeśli dużo wygra, nadal gra, zainspirowany swoim sukcesem. W końcu i tak traci każdy grosz. Wszystko to jest barwnie opisane w powieści F. M. Dostojewskiego Hazardzista. Tak, zdarzają się przypadki, gdy ktoś w desperacji stawia wszystkie swoje pozostałe żetony na konkretną liczbę i jego zakład wygrywa. Ale takie szczęście zdarza się niezmiernie rzadko.