Logitech G502 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse Wireless 2.4 GHz HERO 16000DPI RGB Overwatch MMO MOBA Mouse Gamer

Nowy

zł521.17

/ zł744.49

W magazynie

CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE)

Oświetlenie domyślne: do 48 godzin Brak oświetlenia: do 60 godzin 5-minutowe ładowanie na USB 2.0 daje 2,5 godziny rozgrywki

ŚLEDZENIE

Sensor: bohater Rozdzielczość: 100 – 16,000 DPI zero wygładzanie/przyspieszenie/filtrowanie Maksymalne przyspieszenie: > 40 G1Tested gry dywanie Logitech G240 Gaming Mouse Pad Prędkość maksymalna: > 400 IPS2

PODATNOŚĆ

Format danych USB: 16 bitów/oś Prędkość przesyły danych przez USB: 1000 Hz (1 ms) Bezprzewodowa prędkość transmisji danych: 1000 Hz (1 ms) Technologia bezprzewodowa: LIGHTSPEED Wireless Mikroprocesor: 32-bitowy ARM

WYMAGANIA

Windows 7 lub nowsza wersja Mac OS X 10.11 lub nowszy Chrom ОСТМ Port USB Dostęp do internetu w celu pobrania oprogramowania Logitech G HUB5ADVANCED features require Logitech G HUB, który jest dostępny do pobrania pod adresem logitechG.com/downloads

TRWAŁOŚĆ

PTFE Feet: 250-km range3Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad

CECHY FIZYCZNE

Wysokość: 132 mm (5,2 cala) Szerokość: 75 mm (2,95 cala) Głębokość: 40 mm (1,57 cala) Waga: 114 g (4,3 uncji) tylko dla myszy Artykuł artykuł waga: 16 g

INNE CECHY

Hiper-szybkie kółka przewijania POWERPLAY jest kompatybilny Pokładowy pamięć LIGHTSYNC RGB: 2 strefy Mechaniczny System Napinania Przycisków

SKUTECZNOŚĆ PRĘDKOŚĆ BEZPRZEWODOWEJ

G502 to ikona, przewodniczący grafiki przez każde pokolenie, i mysz wybór dla poważnych graczy.Teraz G502 dołącza do grona najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych myszy do gier na świecie wraz z wydaniem G502 LIGHTSPEED.LIGHTSPEED jest wyjątkowo szybkiej i niezawodnej wydajności, która cieszy się zaufaniem profesjonalistów z e-sportu.G502 LIGHTSPEED jest również wyposażony w czujnik HERO 16K nowej generacji i jest kompatybilny z POWERPLAY.Za pomocą tej pełnej zaawansowanej technologii ремастеринга, G502 LIGHTSPEED nadal zachowuje tę samą ulubioną formę-i osiąga 7-граммового redukcji masy ciała.

KONSTRUKCJA ЭНДОСКЕЛЕТА

U większości myszy strukturalna integralność oprawione w powłokę, która sprawia, że ich ciężkie.Ale G502 jest zbudowany inaczej.Strukturalna integralność uzyskuje się wewnętrznym lekkim эндоскелетом, zapewniający niezwykle cienkie i lekkie ścianki powłoki o grubości 1,2 mm.

MECHANICZNE NAPRĘŻENIE PRZYCISKÓW

Podstawowe przyciski mają metalową пружинную system napinania, przeznaczoną dla stabilnie szybkich przycisków.Każde kliknięcie zapewnia jasny i ostry zadziałanie.

KONFIGUROWALNY SYSTEM WAGOWY

Zakres dostawy obejmuje sześć regulowanych kettlebells dla szerokiej gamy konfiguracji wagi i balansu.Dokładnie wyregulować wagę do optymalnego śledzenia i docelowe.

BARDZO SZYBKI KOŁO PRZEWIJANIA

Wyrafinowana konstrukcja pokrętła obraca się swobodnie do szybkiego, płynnego przewijania i jest zatrzaśnięta na miejscu dla standardowej zębatej przewijania.Przełączaj się pomiędzy tymi dwoma trybami szybko i łatwo.

11 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW

Każdy przycisk może być skonfigurowany za pomocą więzadeł klawiszy, makra i wiele innych—do każdej gry i aplikacje—za pomocą oprogramowania Logitech G HUB.Budować, kucać, dogfight, ульт, leczyć ... umieścić swoje siłowe ruchu na wyciągnięcie ręki.

60-GODZINNY LIPO-BATERIA

Należy w pełni naładować Lipo-akumulator na okres do 60 godzin rozgrywki.Szybkie ładowanie w zaledwie 5 minut przy użyciu standardowego USB 2.0 lub wyższej w ciągu 2,5 godzin czasu gry.Nie ma potrzeby specjalnej сильноточном ładowarce.

GUMOWE UCHWYTY BOCZNE

Częstotliwość wstrzykiwać, gumowane pokładowe kompresji zapewniają właśnie prawa ilość tarcia dla maksymalnej kontroli.

CZUJNIK HERO 16K

Gry sensor nowej generacji HERO 16K w stanie śledzić prędkość 400+ IPS w całym zakresie 16 000 punktów na cal i do 10 razy zwiększyć efektywność energetyczną w porównaniu z poprzednimi pokoleniami.Rezultatem jest nasz najbardziej wydajny i najbardziej czuły gry czujnik na dzień dzisiejszy, który jest również odblokowuje zmniejszenie masy ciała dzięki суперэффективному wielkości baterii i stosunek wydajności.

LIGHTSYNC OŚWIETLENIE RGB

Pełny zakres, w pełni konfigurowalny LIGHTSYNC RGB inteligentnie reaguje na twój gameplay, dźwięk lub kolor ekranu.Zaznacz wszystkie urządzenia Logitech G RGB gear do synchronizacji razem.Ustaw oświetlenie przez ~16,8 m kolorów, aby dopasować do swojego pokoju i wiertniczej.Twórz swoje własne osobiste RGB-animacji.Wybór należy do ciebie.Twój RGB i wiele więcej znajduje się pod kontrolą, a wszystko to za pomocą bezpłatnego oprogramowania Logitech G HUB.

Lista Produktów

Historia Marki

Logitech International S. A. (często uproszczone jak Logi) - szwajcarski dostawca komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych z siedzibą w Lozannie, Szwajcaria.Firma posiada biura w całej Europie, Azji i reszty Ameryce.Działalność firmy Logitech sprzedaży i marketingu zorganizowana w czterech regionach geograficznych: Ameryka, Europa, Bliski Wschód, Afryka i Azja-Pacyfik.Firma opracowuje i sprzedaje osobiste urządzenia peryferyjne do nawigacji na PC, udostępniania i współpracy, muzyki i inteligentnych domów.Należą do nich takie produkty, jak klawiatury, myszy, akcesoria do tabletów, kamery internetowe, głośniki Bluetooth, uniwersalne piloty zdalnego sterowania i wiele innych.Nazwa firmy Logitech pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego oprogramowanie "logiciel" w Japonii Logitech została założona jako Logicool, aby uniknąć konfliktu z marką Logitec.

Tagi: logitech mx master 3 advanced, logitech g502, mysz, mause sem fio, mysz do gier lqs, lagitech g pro, mysz do gier, Logitech, mysz logitech, sowa

Orientacja Ręce prawo
Czas wyjść na rynek 2018
Styl Palec
Ilość przycisków 11
Typ Zasilania Akumulator
Tryb Pracy Optyczno-elektroniczny
Ilość rolek 1
Numer Modelu G502 prędkość światła
Typ Komunikacja Bezprzewodowa 2,4 Ghz
DPI 16000
marka Logitech
Pakiet TAK

Napisz opinię

Logitech G502 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse Wireless 2.4 GHz HERO 16000DPI RGB Overwatch MMO MOBA Mouse Gamer

Logitech G502 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse Wireless 2.4 GHz HERO 16000DPI RGB Overwatch MMO MOBA Mouse Gamer

CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE) Oświetlenie domyślne: do 48 godzin Brak oświetlenia: do 60 godzin 5-minutowe ładowanie na USB 2.0 daje 2,5 godziny rozgrywki ŚLEDZENIE Sensor: bohater Rozdzielczość: 100 – 16,000 DPI zero wygładzanie/przyspieszenie/filtrowanie Maksymalne przyspieszenie:

Pokrewne produkty