1/10 RED DEVILS ARNHEM 17 Sep 1944, tematy wojskowe, Смоляная postać biust GK, bez pokrycia bez koloru

Nowy

zł29.80

/ zł33.12

W magazynie

1:wszystkie towary w sklepie są sprzedawane w białej modelu, bez koloru, trzeba wypolerować, rozpylać farbę i zebrać.Kolorowe obrazy, które można zobaczyć, są używane jako kontrast dla zapewnienia swojego odniesienia kolory.Proszę, nie zapomnij, aby zwrócić na to uwagę.Cały towar w naszym sklepie, bez koloru, w częściach.

2:wszystkie produkty są bez oryginalnego opakowania, bez instrukcji instalacji, żadnych zdjęć. (nie zapomnij zapytać klientów starannie wybrać)

3:po otrzymaniu produktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami, to po raz pierwszy, możemy rozwiązać problem dla ciebie, proszę, bądźcie pewni.

4:Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, nie zapomnij dać nam pięciogwiazdkowy pochwały!Dziękuję bardzo!

5:ja sam fanatyczny wzorcowy entuzjastów.Rozumiemy twoje potrzeby.Ilość produktów jest ograniczona.Istnieje wiele produktów, które nie są dostępne.Dlatego, jeśli masz jakieś uwagi, prosimy o kontakt z nami.Mam nadzieję, że będziemy mogli ci pomóc.

Tagi: żywiczne figurki biust, pomnik szatana, 135 model, 1 10 żywicowy biust, 124 смоляная postać, zestaw wojskowych zabawek, dildo tułowia, forma do męskiego biustu, GK żywica, diablo 3

marka NoEnName_Null
Temat Film i telewizja
Towarowy Atrybut Spotkanie
Przedział Wiekowy > 14 lat
stan Towary W Magazynie
Skala 1/10
Numer Modelu X-0096
Materiał Żywica
Typ Lalki Model
Typ Towaru Model
Dyplom Ukończenia Prefabrykowane
Numer Serii Mfg Żywica
Ostrzeżenie On nie nadaje się dla osób poniżej 14 lat, a towar potrzebuje T
Podłoga Unisex
zdalne sterowanie No
Według Źródła Animacji Zachodnia Animacja
Rozmiar 8cm

Napisz opinię

1/10 RED DEVILS ARNHEM 17 Sep 1944, tematy wojskowe, Смоляная postać biust GK, bez pokrycia bez koloru

1/10 RED DEVILS ARNHEM 17 Sep 1944, tematy wojskowe, Смоляная postać biust GK, bez pokrycia bez koloru

1:wszystkie towary w sklepie są sprzedawane w białej modelu, bez koloru, trzeba wypolerować, rozpylać farbę i zebrać.Kolorowe obrazy, które można zobaczyć, są używane jako kontrast dla zapewnienia swojego odniesienia kolory.Proszę, nie zapomnij, aby zwrócić na to uwagę.Cały towar w naszym sklepie, bez koloru,

Pokrewne produkty