Yeele Blue White Stripe srebrzyste punkty Korony urodziny zdjęcia tła indywidualne fotograficzne tła dla studia fotograficznego

Nowy

zł14.20

/ zł18.69

W magazynie

YEELE -będziemy profesjonalnym wytwórcą produktów przesłanki zdjęcia, z doskonałym zespołem, konstrukcji, produkcji, sprzedaży i po sprzedaży, przeznaczonych do providing najbardziej ekonomiczny i najbardziej wysokiej jakości tło zdjęcia nasi klienci!

O ZWYCZAJU

Nadaje się dla niemowląt baby shower birthday party decorations,osobistego portret produktu i prowadzony przez sex zdjęcia.Może również służyć do studiów, stragany, firmowych, a także na wesela i spotkania/celów komercyjnych,filmy.

O MATERIALE

CIENKI WINYLU (RÓWNIEŻ CIENKA TKANINA)

Winylowy materiał-najlepszy materiał do druku, bo kolor najjaśniejszy i jasny.Materiał ten jest lekki, lekko przeźroczysty,który nadaje się do użytku wewnętrznego.On się nie myje.

POLYESTER

Jest on bardzo miękki, z dobrej jakości.Można go myć, można również używać na świeżym powietrzu, i można go użyć ponownie.

Zalety i wady efekt drukowania winylu trochę lepiej, niż poliestru.Nasycenie kolorów druku winylu powyżej.Jeśli masz szczególnie wysokie wymagania co do precyzji odwzorowania kolorów, zaleca się wybrać winylu.Ale winylowy materiał będzie mieć kilka razy z powodu transportu.Poliester nie jest łatwo blakną pod wpływem wody, można go myć wodą.Poliestrowy materiał jest świetny i nadaje się do użytku na zewnątrz.Ale cena u niego droższe, niż winylu.

DELIKATNY FREZ WINYLU, POLIESTER

Konsystencja: Jest Stosunkowo Twarda

Konsystencja: Miękka

Zmywalny: Brak

Zmywalny: Tak

Żelazko: żelazna tylna strona z niską temperaturą

Żelazo: Tak

Kolor: jak najbardziej żywy i jasny

Kolor: Jasny

Czas użycia: raz lub kilka razy

Czas użycia: może być ponownie używane

Zastosowanie: W Pomieszczeniach

Zastosowanie: Wewnątrz I Na Zewnątrz

Zmarszczki można zmniejszyć, klepiąc

Zmarszczki można zmniejszyć, klepiąc lub usuwanie

Temat konfigurowania zapewniamy bezpłatne indywidualne usługi.Proszę, skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia i opowiedz mi o swojej twórczości.Zrobimy próbki dla ciebie tak długo, aż będziesz zadowolony z tego.

O морщине Air mail ma ograniczenia co do rozmiaru, więc musieliśmy wysłać ją składany sposób, a nie toczenia, i to będzie w porządku, jeśli są jakieś zmarszczki.

Metoda 1 można pogłaskać jego tylną stronę, aby usunąć zmarszczki.Pamiętaj, proszę: użyj niską temperaturę!

Metoda 2 ciasno zwinąć go cylindrem i poczekaj 3-4 dni.

Metoda 3 podgrzać go maglownic na tylnej stronie urządzenia, po czym znów stanie się gładkie.Proszę, pogłaskał tylną powierzchnię maglownic.( Uwaga: IP65 wodoszczelności ).

O różnicy w kolorze ponieważ tryb koloru wyświetlacza i drukarki zasadniczo różni, różnica w kolorze jest nieunikniona, ale jesteśmy bardzo dobrze kontrolujemy ten błąd i nie повлияем na efekt robienia zdjęć.Jeśli masz zamieszanie na ten temat, skontaktuj się z nami, aby uzyskać odniesienia zdjęcie.

Tagi: Kwiatowy, logo datsun, корончатый pantofel, królewski niebieski tło do zdjęć, niebieski jednolite tło do zdjęć, tło dla zdjęcia pinok, tło niebieski, koło na białym tle, mini białe tło, ciasto tiara

Atramentowe Tkanina Z Włókna Chemiczne Nie ściera się
Pakiet TAK
Konfigurowalny TAK
Typ Sprayu Malowane
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Proszę zwrócić uwagę Element zawiera tylko tło(bez kleju)
Styl Dzieci
Numer Modelu NWH06175
Rozmiar According to option(width x height)
Materiał Winyl
marka Yale

Napisz opinię

Yeele Blue White Stripe srebrzyste punkty Korony urodziny zdjęcia tła indywidualne fotograficzne tła dla studia fotograficznego

Yeele Blue White Stripe srebrzyste punkty Korony urodziny zdjęcia tła indywidualne fotograficzne tła dla studia fotograficznego

YEELE -będziemy profesjonalnym wytwórcą produktów przesłanki zdjęcia, z doskonałym zespołem, konstrukcji, produkcji, sprzedaży i po sprzedaży, przeznaczonych do providing najbardziej ekonomiczny i najbardziej wysokiej jakości tło zdjęcia nasi klienci! O ZWYCZAJU Nadaje się dla niemowląt baby

Pokrewne produkty