Unisex Czarna lateksowa maska kaptur z tyłu na zamek błyskawiczny S-LM076

Nowy

zł127.95

W magazynie

Latex unisex kaptur, z tyłu zamek, otwarte oczy, nozdrza i usta

Obraz jest czarny (O) kolor.

Jeśli chcesz więcej, proszę zostawić wiadomość, Dziękuję!

Kolor : pls patrz schemat wykres

6 wybierz rozmiar:XS, S, M, L, XL, XXL, konfiguracja

Dostawa na zamówienie

Proszę, wybierz rozmiar obrazu Uwaga: proszę porównać wymiary części z państwa, zanim kupisz!!!Użyj jak ubrania dla porównania wielkości.Wzorcowy Pokaz Ważne Powiadomienie

1) proszę miły potwierdź rozmiar Zanim wydacie zamówienia.

(a) można wybrać standardowy rozmiar-XS, S, M, L, XL, XXL.Koniecznie poinformuj nas lub zostaw nam wiadomość o swoim polu, wzroście i wadze z góry!

(B) Jeśli wolisz, aby towar nadawał się bardziej idealnie, zrób pomiar samodzielnie, zgodnie z wzorem, pokazujący, jak mierzyć się na naszej stronie i wypełnić lukę poniżej.

(w) waga właściciela musi być mniej niż 150 kg. Jeśli więcej niż 150kg, to musi być dostawą swój rozmiar do dokonanych na zamówienie.

d) ludzie o specjalnych rozmiarach ciała (np.bardzo wielkie cycki, bardzo duże udo, mała talia), proszę zostawić wiadomość lub zostaw zdjęcie, zaznaczamy.

2) Cena na naszej stronie jest taka sama dla rozmiarów XS, S, M, L, XL, grubość 0,4 mm. Cena będzie się różnić,jeśli potrzebujesz inne wymiary i grubości (0,3 mm,0,6 mm,0,8 mm, 1,0 mm).Proszę o kontakt przed wpłatą.

3) Wszystkie części muszą być wykonane w 95% podobnych jak na zdjęciu.

4) Zwykle twoja odzież będzie dostarczona bez połysku.Jeśli chcesz błyszczeć lub polerować, proszę zostawić nam wiadomość, będziemy korzystać z латексное olej, aby wypolerować go przed wysłaniem.Proszę wybrać kolor produktów może nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na warunki oświetlenia, kąta fotografowania, różnych monitorów itp.

Jeśli Potrzebujesz Niestandardowy Rozmiar, Należy Zmierzyć Латексную Ubrania Instrukcje Noszenia

W sumie, odzież lateksowa przeznaczona jest do tego, aby być szczelnie ciasnego.Dlatego trudno jest założyć bez pomocy smaru.Istnieją 3 podstawowe sposoby przygotowania латексного kombinezonu do noszenia.

(1) lekko posypać wewnętrzną część odzieży talkiem przed założeniem, bo obcy talk i kurz bardzo widoczne na gumie.

(2) należy stosować smar na bazie silikonu, takie jak "Eros Bodyglide" lub "Eros Cult Dressing Aid".W razie potrzeby nałóż cienką powłokę na wewnętrzną część ubrania i skórę.

(3) Trzecia metoda zmniejszenia lub wyeliminowania wysokiego tarcia lateksu przy opatrunku jest początkowego chlorowania gumy.

Guma może być łatwo oznaczona lub zerwany paznokciami, jeśli натягивании odzież używana nadmierna siła.Upewnij się, że twoje ubrania są dobrze naoliwione lub pokryta talkiem.Można również założyć kilka lekkich bawełnianych rękawiczek, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń.

Podczas pracy z lateksem gołymi rękami upewnij się, że są czyste, zanim wejść w kontakt z ubraniem.Należy pamiętać, że guma może być stale jest w kolorze brązowy kolor w kontakcie z miedzi, mosiądzu lub brązu - uważaj z miedzianymi monetami

Nigdy nie należy narażać lateks na działanie olejków eterycznych.

Nigdy nie należy narażać swoje ubrania na działanie otwartych płomieni i ognia, tak jak guma się pali.

Polerowanie

Twoja odzież będzie dostarczona незашлифованной.Dla połysku zaleca się używać wosku na bazie silikonowej lub specjalne латексное olej, na przykład "Eros Bodyglide" lub "Eros Cult Dressing Aid".

Nigdy nie блестите mebli lakierem i unikaj środków smarnych i kremy na bazie oleju, ponieważ niszczą gumę.

Nie należy pocierać zewnętrzną powierzchnię odzieży zbyt mocno lub sukna, tak jak błyszcząca powierzchnia może być stale porysowana.

Czystość

Można prać gumową odzież w czystej, letniej wodzie.Unikaj detergentów i mydeł.Zawsze wycierać nadmiar wody miękkim ręcznikiem i pozostawić do wyschnięcia na płaskiej lub nieaktualną do pojemnikach.

Nigdy nie suszyć, nie czyścić i nie prasuj ubrania.

Nie używaj proszku do prania i wybielacza do prania.

Przechowywanie

Латексную ubrania najlepiej przechowywać w szafie z dala od źródeł ciepła, światła (szczególnie silnego światła słonecznego i silnego promieniowania ultrafioletowego, które może zepsuć jasną odzież), metali, olejów, rozpuszczalników, smarów i ognia.Należy unikać wilgotnych warunków przechowywania.

Tagi: maska na Halloween, latex głowy kaptur, gruba lateksowa maska fetysz, lateksowa tusz do rzęs, tusz do rzęs de terror, lateksowa maska na Halloween, odzież lateksowa maska fetysz, czarna maska na zamek, kombinezon latex, maska do twarzy na zamek

Nikczemny Obraz No
Seksualnie Sugestywne No
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ Towaru
Rozmiar
Call Of Materiał
marka Златамир
Specjalne Zastosowanie Kostiumy
Specjalne Zastosowania
Temat Lateks Fetysz Odzież
Materiał Lateks
Tryby Produkcji
Numer Modelu S-LM076
Kolor

Napisz opinię

Unisex Czarna lateksowa maska kaptur z tyłu na zamek błyskawiczny S-LM076

Unisex Czarna lateksowa maska kaptur z tyłu na zamek błyskawiczny S-LM076

Latex unisex kaptur, z tyłu zamek, otwarte oczy, nozdrza i usta Obraz jest czarny (O) kolor. Jeśli chcesz więcej, proszę zostawić wiadomość, Dziękuję! Kolor : pls patrz schemat wykres 6 wybierz rozmiar:XS, S, M, L, XL, XXL, konfiguracja Dostawa na zamówienie Proszę,

Pokrewne produkty