Księżniczka kucyk Diament malarstwo Haft Krzyżem Diament haft 5D Diy kreskówka Diament mozaika wzór cyrkonie pełna żywicy prezent

Nowy

zł13.65

/ zł26.80

W magazynie

Witamy w

Nazwa sklepu:

Cecha: pełna kwadratowy/okrągły diament malarstwo

Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

Ilość Kolorów: 20-45 Kolorów

O сверле: 100% pełna kwadratowy/okrągły wiertło

Materiał: Kwadratowy/Okrągły Diament Żywicy

Rozmiar obrazu: każdy rozmiar można dostosować

O Ramie nie ma ramy, po zakończeniu wymagana dla przyczepności do lokalnej ramie kupić płótno pakiet: roll up , unikaj marszczeń

Pakiet zawiera: pełna uchwyt Diament , torba drukowana tkanina, narzędzia

Wskazówki: proponujemy do wyboru duży rozmiar, aby zamówienie, w miarę jak rozmiar dla Diamenty około 2.5 mm, więc rozmiar zdjęcia ponad duży wpływ będzie lepszy.

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, prosimy o kontakt z nami,możemy to zrobić w zależności od wielkości popytu.

DIY diamentowa malarstwo charakterystyka:

1. DIY diamentowa malarstwo może pracować i uczyć się, aby zmniejszyć stres, emocjonalne regulację, aktywne myślenie, zwiększyć pewność siebie.

2. DIY diamentowa malarstwo może być używany do dekoracji prowadzony przez pokoje, uczynić życie bardziej harmonijne.

3. DIY produkcja może mieć poczucie osiągnięcia, zdolności i wytrwałość pielęgnować cierpliwość, osoby starsze i dzieci są odpowiednie.

4. proces produkcyjny jest prosta, można utworzyć krótki czas, aby zakończyć.

5. DIY painting diamond znakomicie przekazywać swoim znajomym i bliskim, aby wyrazić życzenia podziel.

6. DIY diamond draw osób w każdym wieku, może być wykonany, odkąd, w tym dzieci, członków rodziny i tak rodzina cieplejsza.

Etapy produkcji diament malarstwa DIY:

1. otwórz pudełko i sprawdź diament rysunek specjalnymi narzędziami.

2. wypróbuj kolor diamentu żywicy, położony w porządku kodowania.

3. rozwiń wstążkę obrazu powyżej, można zobaczyć wiele znaków zgodnych z kolorami.

4. według odpowiedniego koloru zakodowanym zacisku odpowiednie żywicy inkrustowane diamentami.

5. zasugerował, że jeden typ żywicy diamond jeden set kończy się szybciej. 6. Aby stworzyć idealne diamentową malarstwo, rysunki, zebrane razem w jednym miejscu, każdy szereg znaków nie musi pozostać застрявшими diamentami.

7. Aby wyciąć dobrą figurę na rysunkach, trzymaj uporządkowaną tablicę, zamontowany na płaszczyźnie materiału powyżej.

8. do klejenia muszą być równe w stosunku do schludnym, nie mają pęknięć.

9. po dobrej walki pozostałą szczelinę przykleić na odpowiednie symbole diamentów.

10. aby zakończyć dobry diamentowy wzór, umieść go w wybraną odpowiednią ramkę (restauracja nie zapewnia ramy).Zdjęcia Na Zamówienie:

Jest to bardzo popularny i modny zamawiać dowolne zdjęcie, które chcesz zrobić diament obrazem, taką jak twoja rodzina i twój własny portret, zdjęcia ślubne, zdjęcia z podróży, zwierząt, krajobrazów itp.Następnie możesz zrobić własne zdjęcie z rodziną i w końcu umieścić ją w ramce na ścianie domu lub podarować innym jako unikalny i niezapomniany prezent!Wystarczy złożyć zamówienie i prześlij nam swoje zdjęcie, a my damy ci lepsze diamentową haft każdego zdjęcia, które chcesz!

Proces produkcyjny

Przed wpłatą prosimy uważnie przeczytać poniższą treść, to gwarantuje ci szczęśliwego wycieczkę na zakupy.

1. Nasza firma ma następującą ofertę:

Sprzedaż detaliczna: akceptujemy detalicznych transakcji od wszystkich klientów na całym świecie.My nie ustalamy minimalny limit dla wszystkich towarów.

Handel hurtowy: akceptujemy hurtową od wszystkich klientów na całym świecie.Uśmierzać naciska na zapas, partia, którą stosujemy, jest większa lub równa 2 sztuki.jeśli chcesz dużej ilości hurtowej sprzedaży, prosimy o kontakt z nami, porozmawiamy z państwem cenę hurtową, sposób transportu i tak dalej.Wierzymy, że uda nam się osiągnąć satysfakcjonującej umowy.

Agent dostawy: jeśli zagraniczne online-sprzedawcy, możemy zapewnić państwu usługi agenta dostawy.Proszę wyraźnie poinformuj nas książki adresowej informacje na kupującego w handlu, będziemy ze wszystkich sił starać się być ci pomocne w tym samym czasie, i będziemy w pełni szanować swoje tajemnice służbowe, nigdy nie robi nic szkodliwego dla interesów swojego zachowania.

Jeśli twój kraj i region nie znajduje się w obrębie kraju darmowej dostawy, możesz skontaktować się z nami, zapewnimy ci najlepszy sposób dostawy.

2. transport:

Nasze towary z Chin.Po dokonaniu płatności, dostarczymy towar w ciągu 3-5 dni roboczych, swoje towary zazwyczaj przybędą w ciągu 7-50 dni roboczych.W rzadkich przypadkach może wystąpić opóźnienie, która zależy od pogody i szybkości przejścia kraju i ładunku.Kiedy towar zostanie wysłany, będziemy aktywnie monitorować stan transportu twojego towaru.

Zazwyczaj używamy mały pakiet porcelanowa poczta dla twojego przejścia, w normalnych okolicznościach, towary dostarczane będą w dniach 15-30.Ale są i inne przypadki opóźnienia, na przykład, zła pogoda opóźnia przyjazd do kraju, a system pocztowy opóźnia to wysyłkę z lokalnego urzędu pocztowego i tak dalej.W ten sposób, termin dostawy przesyłki China Post wynosi maksymalnie 50 dni.

Dla spedycji klientów możemy również użyć "ZTO Express" na swojej transportu, zazwyczaj w ciągu 30 dni może być obsłużony.

3. po sprzedaży usługi:

Wszystkie towary, które sprzedajemy, są ściśle testowane.Jeśli okaże się, że otrzymany towar ma problem jakości (неискусственное uszkodzenie) w ciągu 3 dni.Proszę, zrób zdjęcia i skontaktuj się z nami, możemy zmienić lub zwrócimy ci pieniądze.

4. opinie:

Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z jego towarem, prosimy, daj nam pozytywną opinię.Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, prosimy o kontakt z nami, możemy rozwiązać spór z tobą zamiast wysyłać negatywną opinię na Teatrbusola.pl.Dziękuję bardzo.

Tagi: moja mała zabawka kucyk, Diament malarstwo książę księżniczka, av diamentowe wzory, Diamentowa farba, 3d diamentowa malarstwo, Даймонт malarstwo rysunek, 5d diamentowa malarstwo mała dziewczynka, mrożone żywica, diament goblin, lista 5d diy diamentowa malarstwo

Ilość kolorów 1-30
Skorzystaj z Obrazy
Styl Amerykański Styl
Forma Pojedynczy
Obszar Wklejania Pełna
Kształt Rombu Powierzchnia
Ramka No
marka NoEnName_Null
Sposób Pakowania Płótna Zwinięty W Rurkę
Rodzaj Wzoru Kreskówka
Opakowanie Zewnętrzne PAPIEROWA
Materiał Żywica

Napisz opinię

Księżniczka kucyk Diament malarstwo Haft Krzyżem Diament haft 5D Diy kreskówka Diament mozaika wzór cyrkonie pełna żywicy prezent

Księżniczka kucyk Diament malarstwo Haft Krzyżem Diament haft 5D Diy kreskówka Diament mozaika wzór cyrkonie pełna żywicy prezent

Witamy w Nazwa sklepu: Cecha: pełna kwadratowy/okrągły diament malarstwo Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar Ilość Kolorów: 20-45 Kolorów O сверле: 100% pełna kwadratowy/okrągły wiertło Materiał: Kwadratowy/Okrągły Diament Żywicy Rozmiar

Pokrewne produkty