LAMEZIA 6/8/10mm drzewny bezpośredni puncher Самоцентрированный okrągły drewniany szpikulec łączenie Uchwyt lokalizator narzędzia do otwierania otworów

Nowy

zł62.06

/ zł96.98

W magazynie

LAMEZIA 6/8/10mm drzewny bezpośredni puncher Самоцентрированный okrągły drewniany szpikulec łączenie Uchwyt lokalizator narzędzia do otwierania otworów

Cechy:

1. zastosowanie: ręczna wiertarka służy do wycinania otworów na desce i jej krawędzi, aby można było sklejone drewnianą deskę.

2. wykonana jest ze stopu aluminium, powierzchni anodowanego utleniania, wytrzymała i nie jest łatwo rdzewieje.

3.6 mm, 8 mm, 10 mm Cr12 metalowa tulejka wiertarska odporna na zużycie.

4. dwa pazura w celu ułatwienia szybkiego wiercenia centrum, grubość perforacja: 46 mm.

.

płatność

1) akceptujemy Alipay, Western Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są umieszczane przez bezpieczny system płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.

3) Jeśli nie możesz wyjechać od razu po zakończeniu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie

wysyłka

1) globalne transportu. (za wyjątkiem niektórych krajów i apo / FPO)

2) Po potwierdzeniu płatności, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie.

3) wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Przed złożeniem zamówienia, proszę sprawdzić swoje imię i nazwisko, numer telefonu i dokładny adres.Po wysyłce nie może być zmieniony.

4) produkt pokazany na zdjęciu, może mieć różnicę w kolorze z powodu różnicy między фотооборудованием i monitorów sprzętem.Rozmiar wyroby w większości są mierzone ręcznie, co może mieć mały błąd z rzeczywistym obiektem.Odnieść się do rzeczywistego produktu.

5) czas tranzytu świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas transportu może się różnić, szczególnie w święta.

6) Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu 60 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami.Zarejestrujemy za towarem i damy ci odpowiedź jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7) my dostarczymy towar jak najszybciej po tym, jak złożyć zamówienie.Proszę, bądźcie pewni.Cierpliwie czekaj.

Zwrot / zwrot gotówki

1) Jeśli okaże się, że z towarem jest coś nie tak, po otrzymaniu go, proszę, skontaktuj się z nami jak najszybciej.I w zestawie ze zdjęciami opakowania i zdjęciami produktu.Od momentu uzyskania masz 7 dni, aby się z nami skontaktować i zwrócić go w ciągu 60 dni.Jeśli przedmiot jest w twoich rękach dłużej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany.Nie będziemy zwracać lub wymieniać go ci, bez wyjątku!

2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i zamówienia na zakup.

gwarancją

Wszystkie produkty są sprawdzane przed wysyłką, i opakowanie jest w dobrym stanie.

Jeśli produkt jest uszkodzony, prosimy, poinformuj nas o tym, jak tylko się pojawi i będziemy ponosić za to odpowiedzialność.

Opinie

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna, i prosimy skontaktować się z nami, zanim da nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.

Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem i zrobić z ciebie zadowolony!

Klient-to pierwsze, twoje zadowolenie to nasz cel!!!!

Zadowolony z nami, proszę dać nam pięć gwiazdek sprzężenia zwrotnego!!!! ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Tagi: do drewnianego narzędzia, jai obróbki drewna narzędzia, praca w drewnie, zielony drewniana maszyna do obróbki drewna narzędzia, platnest wood obróbki drewna narzędzia, systemy praca, specjalne narzędzia do obróbki drewna, systemy drewno, maszyna do obróbki drewna narzędzia, młodszy obróbki drewna narzędzia

marka Реалмот
Typ Otwieranie lokalizatora
Rozmiar 6/8/10mm
STANDARD Metryczny
DIY dostawy Maszyna do obróbki drewna
Aplikacja Maszyna Do Obróbki Drewna Narzędzia
Materiał Stop Aluminium
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Pakiet Inne
Liczba apartamentów mieszanka
Serii bezpośredni puncher
Obowiązujące Sytuacji Strona główna

Napisz opinię

LAMEZIA 6/8/10mm drzewny bezpośredni puncher Самоцентрированный okrągły drewniany szpikulec łączenie Uchwyt lokalizator narzędzia do otwierania otworów

LAMEZIA 6/8/10mm drzewny bezpośredni puncher Самоцентрированный okrągły drewniany szpikulec łączenie Uchwyt lokalizator narzędzia do otwierania otworów

LAMEZIA 6/8/10mm drzewny bezpośredni puncher Самоцентрированный okrągły drewniany szpikulec łączenie Uchwyt lokalizator narzędzia do otwierania otworów Cechy: 1. zastosowanie: ręczna wiertarka służy do wycinania otworów na desce i jej krawędzi, aby można było sklejone drewnianą

Pokrewne produkty