Hifi Guitar instrument cable 6.5 mm to 6.35 mm TR MALE to TR MALE jacks use CANARE cable l-4e6s NEUTRIK pozłacany wtyk

Nowy

zł40.14

W magazynie

Dane techniczne

Typ interfejsu: TR to tr męski przewód:canare L-4e6s średnica przewodu: 6.0 mm materiał przewodu: OFC (miedzi beztlenowej) wtyczki: NEUTRIK NP2RX-B/NP2X-B wtyk Materiał: miedź spawania: ręczne lutowanie z użyciem 5% lutu srebrnego ▲jeśli nie możesz znaleźć długość i typ kabla, które szukasz, nie wahaj się skontaktować się z nami, będziemy starali się zebrać odpowiedni kabel do ciebie.

list przewozowy

1 szt*tr TR

NOTATKA

▲Proszę, pozwól 1-3 cm (0.4-1.18") różnica ze względu na pomiar ręczny i drobne zmiany kolorów dla różnych ustawień ekranu.

------Marka przewody, którą użyliśmy do tego niestandardowego montażu okablowania: canare, jeden z najbardziej poszukiwanych profesjonalnych kablowych marek, preferowany dużymi studiami nagrań i wiodącymi звукорежиссерами na całym świecie.

------ Canare Star Quad otrzymał swoją nazwę od konstrukcji w stylu 4 przewodów, która minimalizuje "powierzchnia pętli" między krzywymi przewodników.To"podwójne zrównoważony" parowanie zmniejsza podatność na электромагнитно индуцированному hałas. ------Canare Star Quad przeznaczony jest do użycia z mikrofonami, ale również doskonale nadaje się do wszystkich sygnały poziomu liniowego .4-przewodowa gwiaździsta zapewniona schemat gasi электромагнитно wywołane przez hałas od ściemniaczy SCR, stateczników fluorescencyjne oświetlenie i transformatorów mocy prądu przemiennego.Przetwarzanie hałasu zapobiega użyciu хлопчатобумажного wypełniacz. ------świetna charakterystyka częstotliwościowa jest obsługiwany dzięki specjalnej napromieniowane polietylenu izolacja, która zapewnia niską pojemność dielektryka.Korzystamy z dużej ilości cienkich drucianych nitek w miedzianych przewodach i na rzecz плетеном tarczy.

A. Przewodnicy ------Wszystkie kable mikrofonowe Canare używają высокопроводящие отожженные miedziane przewody skręcone do tworzenia elastycznych przewodów i ekranów.B. Izolacja ------W kablach Canare są używane specjalne polimerowe związki, które zmniejszają przyczepność filtra pojemnościowego "R-C" wewnątrz kabla i zapobiegają przebicie wysokiego napięcia.Po ujawnieniu materiału polimer staje się powszechnie сшитым, chemicznie obojętny, wodo-i pozostaje elastyczna w niskich temperaturach.Radioaktywny PE przewyższa zwykły polietylen, bo jest odporna na wysokie temperatury.Izolacja Canare nie będzie się kurczyć, nieszczelność lub обугливаться podczas lutowania, więc oszczędzasz początkowy i przepracowany czas i dotrzeć do bardziej bezpiecznych połączeń. ------Canare wybiera bawełna, juta i /lub egzotyczne włókna poliestrowe do pakowania.Te wypełniacze zapobiegają rozciąganie i skręcanie wewnętrznych przewodów, które mogą powodować hałas.Ponadto, papier, Майларовая i/lub śródmiąższowy taśma łączą przewody w taki sposób, aby kable trzymali swój kształt. ------Канаре nie używa spiralne (pracownicy) tarcze, bo mogą rozsuwać się podczas użytkowania.Nasze tarcze trudniej wykonać, bo korzystamy z wielu cienkich miedzianych nitek w szczelnie сплетенной oplocie.Osłony są bardzo elastyczne i zapewniają znakomite tłumienie hałasu.E. Kurtka ------ Canare wykorzystuje specjalnie zaprojektowane PVC-компаунды, które w połączeniu tworzą twardą, mocną i trwałą powłokę zewnętrzną z doskonałą elastycznością.Te cechy są zachowane nawet przy bardzo niskich temperaturach, dlatego kable Canare nie zastygają i nie pękają.

------Marka złącza, które wykorzystaliśmy do tego niestandardowego montażu okablowania: NP2RX-B/NP2X-B-to najnowsze i najwyższej jakości Męski XLR-oferta Neutrik AG-Liechtenstein, wiodącej światowej marki profesjonalnych audio.Seria XX zapewnia większą niezawodność, poprawia integralność kontaktów i zmniejsza obciążenie kabel jest dostępny w czarnej metalowej obudowie i posiada pozłacane styki.

DANE TECHNICZNE

▲Nr części: L-4E6S ▲Nom.O. D:6 mm ▲Skład Nr Dyr.:4 Powierzchnia przekroju (AWG), cond.comp:0.2mm2/(24AWG) 40Q'ty/0.08 Amm Krok Twista:20 mm powłoka ekranu :94% (oplot) ▲Elektryczne Cond. D. C. R.: 9.8 Ω/100m Shield D. C. R.:3.0 Ω/100m Nom.cap.*:150pF/m Nom.cap.**:185pF/m

Fizyczny wyświetlacz

▲Odchylenie koloru może się różnić z powodu różnych ustawień monitora.

Tagi: canare cable Malezja, canar, kabel audio rca hifi, złącze neutrik, kabel zasilający canare, neutrik speakon, Jack stereo, neutrik xlr, yyaudio, kabel canare diy

Pochodzenie JP(pochodzenie)
Typ Mów głośniej
Złącze A gniazdo
Pakiet TAK
marka пуровоз
Numer Modelu L-4e6s
Średnica Zewnętrzna 6mm
Cechą NIE
Kolor Czarny
Podłoga Mężczyzna-Mężczyzna
Ekranowanie Oplot
Opakowanie W woreczku
Złącze B gniazdo

Napisz opinię

Hifi Guitar instrument cable 6.5 mm to 6.35 mm TR MALE to TR MALE jacks use CANARE cable l-4e6s NEUTRIK pozłacany wtyk

Hifi Guitar instrument cable 6.5 mm to 6.35 mm TR MALE to TR MALE jacks use CANARE cable l-4e6s NEUTRIK pozłacany wtyk

Dane techniczne Typ interfejsu: TR to tr męski przewód:canare L-4e6s średnica przewodu: 6.0 mm materiał przewodu: OFC (miedzi beztlenowej) wtyczki: NEUTRIK NP2RX-B/NP2X-B wtyk Materiał: miedź spawania: ręczne lutowanie z użyciem 5% lutu srebrnego ▲jeśli nie możesz znaleźć długość i typ kabla, które

Pokrewne produkty